пʼятниця, 20 грудня 2019 р.
четвер, 12 грудня 2019 р.
вівторок, 10 грудня 2019 р.
пʼятниця, 6 грудня 2019 р.
пʼятниця, 29 листопада 2019 р.
четвер, 28 листопада 2019 р.
Голодомор 32-33р.
В рамках атестації вчителем історії Гнатко Д.О. було проведено захід "Зроніть сльозу і хай не згасне свічка..."
Учні читали вірші, в проекції мультфільму «Голодний дух» ознайомились із спогадами очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!». Кульмінаційним моментом стала музична композиція «Обійми мене» (учениці 9 та 3 класів), що наочно продемонструвала трагічність 32-33 років минулого століття.
А 23 листопада о 16-й годині учням школи запропонували приєднатись до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду». Ця виховна година запам’яталась усім завдяки тим емоціям суму, жалю і співпереживання, які вчувалися у кожному слові і русі учнів, вчителів.Також була організована тематична виставка «Трагічні уроки історії». На уроках образотворчого мистецтва здобувачі освіти малювали своє розуміння трагедії, роботи яких можна було спостерігати на тематичній виставці «Голодомор. Пам’ятати, щоб не допустити знову».
Змагання з шахів та шашок
19 листопада на базі закладу відбулися змагання з шахів та шашок.
Команда закладу зайняла ІІ місце в змаганнях з шахів.
Найкращим гравцем з шахів визнано учня 9 класу Овдієнка Антона.
вівторок, 29 жовтня 2019 р.
Вклонімося величним тим рокам
День визволення України від фашистських загарбників відзначається в країні щороку 28 жовтня. Саме цього дня 1944 року з території України було вигнано останнього солдата нацистського рейху.В останній день перед канікулами, 25 жовтня, на загальношкільній лінійці «Вклонімося величним тим рокам» керівник школи Т.М. Гнатко розповіла про значимість цього дня. Після лінійки вчителі та здобувачі освіти взяли участь у ході до пам’ятника Невідомого солдата у місцевому парку, де дітям повідали перекази очевидців про страшні часи, що пережили таврічани у роки окупації. Далі колектив закладу рушив місцями села, де в часи війни розташовувались протитанковий рів та окоп. Проходячи цими місцями вчитель історії Т.М. Гнатко розповідала, як наші односельці боролись із загарбниками, якою ціною відстоювали село.
Підписатися на:
Дописи (Atom)