26 квітня в Таврійській школі відбувся суботник із благоустрою території. В ньому взяв участь увесь колектив закладу освіти. Було впорядковано спортивний майданчик, квіткові клумби, фруктовий сад, прибрано шкільну та прилеглу територію.
26 квітня в Таврійській школі відбувся суботник із благоустрою території. В ньому взяв участь увесь колектив закладу освіти. Було впорядковано спортивний майданчик, квіткові клумби, фруктовий сад, прибрано шкільну та прилеглу територію.
Сьогодні, 13 квітня 2021р., у школі для учнів початкових класів відбувся День цивільного захисту. Основна мета заходів цього дня – вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя.
Вчителями Дук О.М., Кобилянською О.С. були проведені бесіди "Вчимося правилам пожежної безпеки", "Допоможи собі сам".
Завершальним етапом Дня ЦЗ була навчальна евакуація зі школи, за сигналами «УВАГА, ВСІМ!», де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
«Посміятися над собою - значить
позбавити цієї можливості інших».
Олексій Іванов
Достовірно невідомо, як і в якій країні з’явився День сміху. Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів.
Існує безліч версій щодо походження Дня сміху. Деякі вчені стверджують, що вперше це свято відзначали в Англії; інші вважають, що Батьківщиною самого веселого свята є Франція чи Мексика.
Не виключено, що в період зародження свята День сміху відзначали в честь весняного рівнодення. Святкування цієї події обов’язково супроводжувалося веселощами, жартами і розіграшами.
У сучасній варіації свята День дурня супроводжується незмінними розіграшами, жартами і комедійними виступами. У цей день прийнято влаштовувати фестивалі гумору. Найвідоміший серед них є Одеський фестиваль.
До Всесвітнього дня сміху 2 квітня з учнями школи педагогом-організатором Лапицькою Дар'єю Олександрівною було проведено гру «Жменька сміху всім на втіху», в якій дві команди, де були представники кожного класу, позмагались між собою в цікавих веселих конкурсах.
Щасливий той, хто вважає себе щасливим.
Г.Філдінг
25 березня в закладі освіти відбувся тренінг для педагогічних працівників на тему «Дозволь собі бути щасливим», який провела вчитель географії та біології Харенко Інна Костянтинівна.
Тренінг став оазою приємних емоцій та нових вражень.